Rezerwacje

Od 9 do 30 kwietnia 2021 roku  proponujemy ofertę „Pięć dni +”!

Cena wszystkich pokoi dla 1 lub 2 osób przy pobycie 5 i więcej dni – 130 złotych za dobę za pokój!

Proponujemy korzystać z rezerwacji on-line:

  • na naszej stronie w zakładce „Rezerwacji”
  • booking.com
  • meteor-turystyka.pl
  • noclegi.pl

Nasz telefon: +48 603 807 732 
e-mail: willa_reverans@o2.pl

Rezerwacja pokoi przez Wille Reverans staje się aktualną po wpłacie zadatku 50% kosztu pobytu lub całej kwoty. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku odwołania rezerwacji.

Pozostała kwota należna za pobyt zastanie pobrana w dniu przyjazdu i jest niezwrotna w przypadku zmiany terminów pobytu.

Przy jednoczesnej rezerwacji wszystkich hotelowych pokoi lub ich większej części przez osoby prywatne również obowiązuję przedpłata. Rezerwacja staje się aktualną po wpłacie zadatku 50% kosztu pobytu. W ciągu 14 dni przed przyjazdem zamawiającego obowiązuję całkowita cena rezerwacji.

Warunki rezerwacji wszystkich pokoi hotelowych lub ich większej części przez organizacje i firmy mogą być uzgadniane indywidualnie. Jednak w ciągu 14 dni przed przyjazdem zamawiającego obowiązuję całkowita cena rezerwacji.

Opłaty za dzieci lub dodatkowe osoby nie zostaną automatycznie doliczone do całkowitego kosztu rezerwacji online i muszą zostać uregulowane bezpośrednio w obiekcie. Informacja o dzieciach lub dodatkowych osobach jest konieczna przy rezerwacji.

system rezerwacji – roomadmin.pl