Regulamin

REGULAMIN
dla gości Willi Reverans

 1. Regulamin obowiązuje wszystkie osoby przebywające na terenie Willi Reverans w Bornem Sulinowie przy ulicy Parkowej 11.
 2. Opiekunem Gościa jest Pani Ałła Małucha.
 3. Opłata lub dopłata za pobyt pobierana jest najpóźniej w dniu przyjazdu do Willi Reverans (z góry).
 4. W przypadku zmiany daty pobytu już po zameldowaniu w Willi opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.
 5. W przypadku rezerwacji dla grup organizator grupy jest zobowiązany skontaktować się z administratorem Willi w celu ustalenia zasad pobytu.
 6. W Willi Reverans obowiązuje zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00 – 08.00.
 7. Organizacja imprez i przyjęć jest zabroniona. Obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Obiekt służy wyłącznie dla spokojnego wypoczynku gości.
 8. Kategoryczny zakaz organizacji imprez i spotkań towarzyskich jak w pokojach, tak i w części piwnicznej lub ogrodzie.
 9. Ze względu na warunki akustyczne w lesie i obowiązek ciszy nocnej, grupowy pobyt w ogrodzie i na terenie po 22.00 jest  zabroniony.
 10. Zakaz włączania głośnej muzyki jak na terenie Willi Reverans, tak i wewnątrz budynku.
 11. Doba hotelowa trwa od godziny 14.30 do godziny 10.30.
 12. Zwierzęta nie są akceptowane, ale to nie znaczy że my ich nie lubimy!
 13. Gość powinien zawiadomić gospodarzy Willi lub obsługę o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Będziemy bardzo wdzięczni!
 14. Willa Reverans nie ponosi odpowiedzialności z powodu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności lub przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 15. Nie przyjmujemy do depozytu żadnych rzeczy i pieniędzy.
 16. Nie posiadamy sejfów dla przechowywania wartościowych rzeczy Gości.
 17. Udostępniamy dla Państwa bezpłatny parking na terenie Willi Reverans. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
 18. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien zamknąć okna, wyłączyć telewizor, zgasić światło, zamknąć krany instalacji wodociągowej, sprawdzić zamknięcie drzwi.
 19. Główne wejściowe drzwi zatrzaskują się same. Prosimy zabierać klucz od wejściowych drzwi przy wyjściu z budynku ze sobą, żeby nie powstał problem podczas nieobecności gospodarzy z dostaniem się do budynku.
 20. Za zagubienie klucza od zamka hotelowego pobierana jest opłata 40 zł .
 21. Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
 22. Przy wynajęciu jednocześnie kilku pokoi Goście nie mogą bez poinformowania personelu Willi na własną rękę zmieniać pokoi między sobą.
 23. Palenie tytoniu oraz e-papierosów we wszystkich pomieszczeniach w Willi Reverans jest zabronione. W przypadku palenia papierosów lub e-papierosów wewnątrz budynku gość zostanie obciążony karą pieniężną w wysokości 500-1000 zł oraz zostanie zobowiązany do natychmiastowego przerwania pobytu i opuszczenia obiektu.
 24. Bardzo prosimy palących Gości nie zostawiać popielniczki na stolikach w ogrodzie i na terenie, a zanieść z powrotem swoją popielniczkę na specjalny stolik.
 25. Zabronione jest przetrzymywanie w pokoju ładunków niebezpiecznych oraz broni i amunicji.
 26. Osoby nie zameldowane w Willi jako Goście Willi nie mogą bez pozwolenia przebywać w pokojach gościnnych.
 27. Wykorzystanie salonu w części piwnicznej na wyłączność jest dozwolono tylko za zgodą właścicieli willi pod warunkiem wynajęcia przez grupę wszystkich 7 pokoi .
 28. Goście Willi mogą korzystać z części piwnicznej po 22.00 tylko przy zamkniętych drzwiach na klatkę schodową. Prosimy Państwa o dostosowanie się i uszanowanie potrzeby odpoczynku pozostałych Gości oraz mieszkańców apartamentu na parterze budynku i sąsiedztwa Willi.
 29. Willa należy do obiektów samoobsługowych. Sprzątamy pokoje i wymieniamy ręczniki oraz pościel podczas pobytu tylko po zgłoszeniu Gościa za dodatkową opłatą: komplet ręczników – 15 zł, komplet pościeli – 25zł, sprzątanie pokoju – 50 zł. Przedmioty higieniczne  dla samodzielnego uzupełnienia znajdują się w łazience w pokoju, papier toaletowy – w koszu w ogólnodostępnej toalecie w piwnicę, woreczki na śmieci – w ogólnodostępnej kuchni, odkurzacze – na klatce schodowej.
 30. Udostępniamy kuchnię i jadalnię w piwnicy. Każdego Gościa, który korzysta z kuchni obowiązuje utrzymanie czystości po sobie. W kuchni obowiązuje samoobsługa. Każdy Gość ma przydzieloną szafkę w kuchni i półkę w lodówce. Absolutny zakaz pozostawiania brudnych naczyń i własnych rzeczy na kuchennych blatach lub w zlewozmywakach. Po wymeldowaniu prosimy nie zostawiać po sobie żadnych produktów i napojów.
 31. Z przechowalni ogrodowej (w piwnicy) można brać leżaki i krzesełka dla korzystania z nich. Zabraniamy zabierać je ze sobą poza teren willi.
 32. Rodzice mają obowiązek nie zostawiać dzieci bez opieki.
 33. Willa może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin wyrządzając szkodę w mieniu Willi, Gości lub innych osób na terenie Willi, albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie hotelu. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań personelu willowego, w szczególności zapłaty za poczynione uszkodzenia i zniszczenia oraz niezwłocznego opuszczenia terenu Willi Reverans.
 34. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na adres wskazany przez niego na koszt Gościa. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, Willa Reverans przechowa te przedmioty przez 1 miesiąc. Po upływie tego terminu przedmioty przepadają na rzecz Willi Reverans.
 35. Nie mamy obowiązku meldunkowego, jednak mamy prawo do zidentyfikowania Gościa na podstawie dokumentów tożsamości. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie dowodu osobistego lub paszportu.
 36. Każdy Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów meldunkowych oraz umieszczenie danych Gościa w bazie danych Willi Reverans zgodnie z ustawą z dnia 29.10.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r.,poz. 883 z póżn. zm.). Gość ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich korygowania.
 37. Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku informujemy, że administratorem danych osobowych jest Willa Reverans przy ulice Parkowa 11, 78-449 Borne Sulinowo, NIP 673 159 76 65, REGON 320651250. Dane osobowe są przetwarzane w celu rezerwacji noclegu oraz świadczenia usług hotelarskich. Dane osobowe zebrane na potrzeby świadczenia usług hotelarskich będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych, ich poprawiania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do otrzymania kopii danych osobowych przetwarzanych przez Wille Reverans. Kontakt z osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych możliwy jest na Willi Reverans lub za pomocą skrzynki mailowej.
 38. Willa Reverans ma obowiązek zapewnić warunki spokojnego wypoczynku Gościa, oraz profesjonalną i uprzejmą obsługę.